Darmowe kalendarze do druku na rok 2019

Większość z nas potrzebuje kalendarza: papierowego, na ścianie, w telefonie. Ludźmi rządzi czas i mogą oni albo mu się podporządkować, albo rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady (na zawsze). Z bólem serca przyznaję, że należę do tej pierwszej grupy. Z uporem maniaka próbuję przywyknąć do elektronicznego kalendarza, ale zdecydowanie nie wykorzystuję pełni jego możliwości. W okresie jsienno-zimowym rozpoczynam w sklepach poszukiwania kalendarza idealnego dla mnie. Na szczęście z pomocą przychodzą nam twórcy, których znamy z sieci.

Jesteś minimalistą, a przy tym fanem eleganckich fontów? Kalendarz Klaudii z bloga LeciBocian na pewno sprawdzi się u Ciebie. Widzę go powieszonego nad biurkiem, oprawionego w czarną lub złotą ramę. Kalendarz do pobrania TUTAJ.

U The Daltonist znajdziemy prawdziwą kalendarzową w odcieniach czerni i bieli. Ula stworzyła sześć wzorów, więc każdy powinien znaleźć coś dopasowanego do własnych potrzeb. Kalendarz w dużym formacie z motywem kwiatów będzie nie tylko funkcjonalnym dodatkiem, ale też ozdobą. Wszystkie wzory znajdziecie klikając w LINK.

Marzy Ci się coś kolorowego? To świetnie. Na blogu polenka.pl znalazłam prawdziwą dżunglę! Akwarelowe roślinne wzory to coś, co wyczarowała Magdalena. Warto TU zajrzeć.

Ola z wildrocks.pl przygotowała w połowie planer, w połowie kalendarz. Przydatna i kreatywnie zrobiona rzecz do znalezienia TUTAJ. A na koniec klasyka gatunku, czyli kalendarz  Siła jest kobietą. Może i nazwa brzmi nieco feministycznie, ale to kalendarz stworzony z myślą o kobietach.

7 komentarze/y odnośnie do: “Darmowe kalendarze do druku na rok 2019

  1. Wow podobają mi się te biało czarne 🙂
    Choć na razie póki córka chodzi do przedszkola co rok kupujemy z jej zdjęciem 🙂 dobrze że naprawdę są pięknie:) Ja także muszę mieć na ścianie i oczywiście zawsze zapisany 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *